Grid View:
Quickview

Azzaro Chrome Edt 100ml Erkek Tester Parfüm

75,00 TL

Azzaro Chrome Edt 100ml Erkek Tester Parfüm         Farkınızı kullandığınız parfüm ile gösterin. Herkes havanıza âşık olacak. Azzaro Chrome notalarında limon, ananas, biberiye, bergamot, neroli, siklamen, kişniş, yasemin, meşe yosunu, sandal ağacı, tonka fasulyesi, misk, sedir ağacı, gül ağacı, kakule bulunuyor...

Quickview

Azzaro Mademoiselle Edt 90ml Bayan Tester Parfüm

75,00 TL

Azzaro Mademoiselle Edt 90ml Bayan Tester Parfüm          Azzaro Mademoiselle, kadınlar için çiçek ve meyve özlü bir koku. Üst notalarda şeftali ve mandalina çiçeği, orta notalar şakayık, yasemin ve portakal çiçeği, taban notaları orris ve odunsu notalar içermektedir. Mademoiselle 2015 yılında piyasaya çıktı..

Quickview

Azzaro Wanted Edt 100ml Erkek Tester Parfüm

75,00 TL

Azzaro Wanted Edt 100ml Erkek Tester Parfüm      Tepe Notası, Baharatlı Kakulenin tütsülü Ardıç ile karışımı ışıltılı ve heyecanlı bir kişilik ortaya çıkarır.Kalp Notası, zencefil ve limonun birleşimi enerjik ve patlayıcı bir tazelik ortaya çıkarır.Dip Notası, odunsu Vetiver ve şehvetli Çinbaklası (Tonka Bean) notaları yeni bir büyül..

Quickview

Baldessarini Ambre Edt 90ml Erkek Tester Parfüm

75,00 TL

Baldessarini Ambre Edt 90ml Erkek Tester Parfüm   Sıcak, yumuşak, kuru, tatlımsı ve amber tadında… Kiraz gibi tatlı ve yumuşak bir tütünsü. Parfümün en güzel, görkemli ve şatafatlı bölümü burası olmakta. Ayrıca, buradaki amberli notalar yumuşak, tatlımsı, kremsi ve lüks biçimde kullanılmış. Şekerli, yumuşak bir kehribara benziyor. Yoğun a..

-17%
Quickview

Burberry Body Edp 85ml Bayan Tester Parfüm

75,00 TL 90,00 TL

Burberry Body Edp 85ml Bayan Tester Parfüm              Burberry Body EDP Bayan Parfümü ile kendisini günün her saatinde kadınsı ve seksi hissetmek isteyen kadınlar için tasarlanmış, odunsu ve çiçeksi kokularının harmanlanmasından ortaya çıkmıştır. Odunsu kokular ile kendinizi daha kadınsı, çiçeksi kokularla ..

-17%
Quickview

Burberry For Men Edt 100ml Erkek Tester Parfüm

75,00 TL 90,00 TL

Burberry For Men Edt 100ml Erkek Tester Parfüm          Burberry Classic Man EDT Erkek Parfüm, içeriğinde bulunan odunsu kokularla birlikte kullanıcılarına kalıcı ve özgür bir kokuyu sunmaktadır. Ürünü kullanmanızla beraber gözler size dönecek. 100 ml’lik şişesiyle beraber kendinizi uzun bir süre daha çekici hissedecek..

-17%
Quickview

Burberry For Women Edp 100ml Bayan Tester Parfüm

75,00 TL 90,00 TL

Burberry For Women Edp 100ml Bayan Tester Parfüm         Kadınlar gün içerisinde etkileyici olmanın yollarını iyi bilmektedirler. Bunun için onlarca ürünün içerisinden kendilerine en uygun parfümü seçerek kendi tarzlarını yaratırlar. Burberry, kendilerini meyve kokularının o etkileyici ve tatlı kokusuyla birlikte odunsu kok..

-17%
Quickview

Burberry For Women Weekend Edp 100ml Bayan Tester Parfüm

75,00 TL 90,00 TL

Burberry For Women Weekend Edp 100ml Bayan Tester Parfüm          Gündelik hayatta şık giyinmek kadar etrafınızda hoş bir koku bırakmakta oldukça önemlidir ve tüm bayanlar bunun farkındadır. Kendileri için en doğru olanı seçer ve çekici olmanın yolunu en iyi şekilde bulurlar. Burberry Week-End Woman EDP Bayan Parfümü size i..

-17%
Quickview

Burberry My Burberry Black Edp 90ml Bayan Tester Parfüm

75,00 TL 90,00 TL

Burberry My Burberry Black Edp 90ml Bayan Tester Parfüm         My Burberry Black, Londra bahçesine geri dönüyor; fırtına ve yoğun yağmurun, sıcak ve büyüleyici flora ile kontrastı. Şişenin tasarımı, siyah Burberry trençkotun çıplak bir tene dokunduğu andaki hisleri yansıtıyor. Güneşte kavrulmuş yasemin çiçeği, şeftali nekt..

-17%
Quickview

Burberry My Burberry Blush Edp 90ml Bayan Tester Parfüm

75,00 TL 90,00 TL

Burberry My Burberry Blush Edp 90ml Bayan Tester Parfüm          My Burberry, yağmur sonrası bir Londra bahçelerinin kokusunu anımsatıyor. Sardunya, altın ayva ve frezya orta notaları iken; üst notalarında tatlı bezelye ve bergamot; alt notaları ise Şam gülü ve paçuli bulunuyor.            Türk..

-17%
Quickview

Burberry My Burberry Edp 90ml Bayan Tester Parfüm

75,00 TL 90,00 TL

Burberry My Burberry Edp 90ml Bayan Tester Parfüm            İnsanların hayatları boyunca asla unutmayacakları kokular vardır. Yapılan araştırmalarda bunlardan birisi anne kokusu diğeri ise yağmur sonrasında oluşan toprak kokusudur. Burberry, My Burberry EDP ile kullanıcılarına yağmur sonrasında oluşan bu kokuyu k..

-17%
Quickview

Bvlgari Aqva Marine Pour Homme Edt 100ml Erkek Tester Parfüm

75,00 TL 90,00 TL

Bvlgari Aqva Marine Pour Homme Edt 100ml Erkek Tester Parfüm           Bvlgari, her geçen gün erkeklerin beklentilerini karşılayacak nitelikte parfümleriyle karşımızda. Kendini daha canlı hissetmek ve canlılığıyla bir yıldız gibi parlamak isteyen erkekler için özel olarak tasarladığı kokusu ve şişesiyle Bvlgari Aqva Po..

-17%
Quickview

Bvlgari Aqva Pour Homme Atlantiqve Edt 100ml Erkek Tester Parfüm

75,00 TL 90,00 TL

Bvlgari Aqva Pour Homme Atlantiqve Edt 100ml Erkek Tester Parfüm BÜYÜLEYİCİ BOYUTLARI, FETHEDİLMİŞ VE BAŞARIYA ULAŞMIŞ ATLANTIK, GÜCÜN, ADRENALİNİN, ZORLUKLARIN VE VAHŞİ YAŞAMIN TAM ORTASINA KURULMUŞTUR.ENERJİ VEREN OKYANUS AKORU:Turunçgillerin ve su meyvelerinin birleşmesi enerji ve tazelik veren serinliği ortaya çıkartıyor. DE..

-17%
Quickview

Bvlgari Aqva Pour Homme Edt 100ml Erkek Tester Parfüm

75,00 TL 90,00 TL

Bvlgari Aqva Pour Homme Edt 100ml Erkek Tester Parfüm       Bvlgari Aqva Pour Homme, okyanusun derin mavisinin ferahlığını taşıyan bir koku. Aqva Pour Homme, güçlü ve çekici erkeği temsil ediyor. Su akorları ve odunsu notaların meyve ve baharatlar ile harmanı ile hem doğal hem de yenileyici bir etki yaratmakta. Aq..

-17%
Quickview

Bvlgari Goldea Edp 90ml Bayan Tester Parfüm

75,00 TL 90,00 TL

Bvlgari Goldea Edp 90ml Bayan Tester Parfüm Goldea’nın karmaşık bileşimi onun farklı çağdaş seslerini koro gibi yönetir. Bir çok şey gibi tarif edilebilen bir sonuçtur ama kesinlikle barok değildir. O; yoğun ve duyusal amber karışımı ve çiçeksi duyguları belirtir ve uyandırır. Yapı, renk ve ışığın etkileşimidir. Pahalı bir kokteyl gibi, altın;..

-17%
Quickview

Bvlgari Goldea Rose Edp 90ml Bayan Tester Parfüm

75,00 TL 90,00 TL

Bvlgari Goldea Rose Edp 90ml Bayan Tester ParfümFEMİNENLİĞE YENİ BİR ÖVGÜ.Tutkulu gül ve sofistike misklerin arzu harmanında eşsiz birleşimi. Serpenti dizaynından ilham alan Rose Goldea, baştan çıkarma sanatının cesur mücevheri.Bu parfümü sıkmak bir güzellik jesti ve elçisi koku olan bir sevgi gösterisi gibi. Kokusal gücü, bir kadının varlığın..

-17%
Quickview

Bvlgari Jasmin Noir Edp 100ml Bayan Tester Parfüm

75,00 TL 90,00 TL

Bvlgari Jasmin Noir Edp 100ml Bayan Tester Parfüm        Esans:Oryantal Akşamları çiçek yapraklarını kapayan Yasemin'in yoğun ve tensel kokusu. Jasmin Noir büyüleyici düalizmi anlatır.Tepe Notası: Parlak Yeşillik Özleri, Gardenya Yaprakları, NilüferKalp Notası: Zambak, Yasemin Özütü, Saten BademDip Notası: Beyaz Misk, Tonka Tohu..

-17%
Quickview

Bvlgari Man Black Orient Edp 100ml Erkek Tester Parfüm

75,00 TL 90,00 TL

Bvlgari Man Black Orient Edp 100ml Erkek Tester Parfüm ELMASIN SİYAHA OLAN AŞKI, ORYANTAL KÜLTÜRLERE BİR ÖVGÜ.BVLGARI MAN BLACK ORIENT çeliği eritme gücüne sahip olan ısının gizemidir.Volkanik olayların etkileşiminden ortaya çıkan Bulgari Man in Black, şimdi karşımıza kültürlere ilham veren, doğanın enerjisini zerafete dönüştüre..

-17%
Quickview

Bvlgari Man Edt 100ml Erkek Tester Parfüm

75,00 TL 90,00 TL

Bvlgari Man Edt 100ml Erkek Tester Parfüm            Bvlgari, çağdaş ruha sahip erkekler için hazırladığı Bvlgari Man EDT Erkek Parfüm ile meyve aromaları ve odunsu kokuların eşsiz birlikteliğini kullanıcılarına kavuşturmaktadır. Odunsu kokuların hissettirdiği erkeksi tavırlar meyve aromalarıyla daha da şenlendirilmiş...

-17%
Quickview

Cacharel Amor Amor Edt 100ml Bayan Tester Parfüm

75,00 TL 90,00 TL

Cacharel Amor Amor Edt 100ml Bayan Tester Parfüm      İştah açıcı çiçeksi kokusuyla hayranlık uyandıran Cacharel Amor Amor Femme EDT Vapo Bayan Parfüm 100ml kendini keşfetmeyi bekleyen kadınlar için özel olarak üretildi. Notalarında paçuli, vanilya ve tonka fasulyesinden oluşan eşsiz koku harmanı ile karşı konulmaz bir çekicilik..

-17%
Quickview

Cacharel Yes I Am Edp 75ml Bayan Tester Parfüm

75,00 TL 90,00 TL

Cacharel Yes I Am Edp 75ml Bayan Tester Parfüm            İlk kremsi baharat akortlu kokusuyla meydan okuyan Cacharel, amber ve beyaz çiçek buketi notalarıyla bağımlılık yaparken, mandarin ile ahudunun güçlü karışımı ile güçlü bir imza atıyor. Lipstick görünümlü şişesi ise feminenliğin gücünün cesur bir sembolü olarak ..

-17%
Quickview

Calvin Klein Ck Euphoria Men Edt 100ml Erkek Tester Parfüm

75,00 TL 90,00 TL

Calvin Klein Ck Euphoria Men Edt 100ml Erkek Tester Parfüm      Esans: Oryantal Modern ve biraz oryantal bir temelde gerçek anlamda odunsu-aromatik parfüm. Üst notalar canlı ve baharatlıyken, orta notalar daha taze ve yeşil notalarla yumuşatılmıştır.Tepe Notası: Biber, Zencefil, Yağmur Damlası Akoru, SudachiKalp Notası: Siyah Fesleğe..

-17%
Quickview

Carolina Herrera 212 men edt 100ml Erkek Tester Parfüm

75,00 TL 90,00 TL

Ferah ve odunsu kokusuyla kadınları baştan çıkarmaya hazır olun. Carolina Herrera 212 Men Edt Parfüm özgür,baştan çıkarıcı ve ferah kokusuyla erkeksiliği temsil eder. Tepe notasında greyfurt, zencefil, bergamot. Kalp notasında Aquatik harman ve dip notasında Sandal Ağacı ve misk bulunuyor. Kendinizi şehirli, özgür ve çekici hissetmek istiyorsanız a..

-17%
Quickview

Carolina Herrera 212 sexy men edt 100 ml Erkek Tester Parfüm

75,00 TL 90,00 TL

Caroline Herrera 212 VIP Men genç prens, tarz sahibi ve şehirli erkeklerin parfümü olan 212 VIP Men içeriğindeki sert zencefil, elma dilimleri, donmuş nane, tuzlu kehribar, tonka fasülyesi ve karabiber yer almaktadır. İlk notalarında bulunanan maskülen Kral Ağacı notası. Orta notalarında bulunan buzlu votka ve parti prenslerine özel 212 VIP meyvesi..

-17%
Quickview

Carolina Herrera 212 Vip Men Edt 100 ml Erkek Tester Parfüm

75,00 TL 90,00 TL

Caroline Herrera 212 VIP Men genç prens, tarz sahibi ve şehirli erkeklerin parfümü olan 212 VIP Men içeriğindeki sert zencefil, elma dilimleri, donmuş nane, tuzlu kehribar, tonka fasülyesi ve karabiber yer almaktadır. İlk notalarında bulunanan maskülen Kral Ağacı notası. Orta notalarında bulunan buzlu votka ve parti prenslerine özel 212 VIP meyvesi..

-17%
Quickview

Carolina Herrera Ch Bayan Edt 100Ml Tester Parfüm

75,00 TL 90,00 TL

Meyveli ve limoniÜst notalar sahip parfümünOrta notalarında, bulgar gülü, yasemin ve pralinden yer alıyor.Alt notalarında, deri, kaşmir ve süet veriyor...

Quickview

Carolina Herrera Good Girl Edp 80ml Bayan Tester Parfüm

75,00 TL

Siyah ve beyaz… Gece ve gündüz… İyi kız, kötü kız… Carolina Herrera kadınsılığın yepyeni boyutlarını yakalıyor. Carolina Herrera New York, yeni eşsiz kokusu Good Girl’ü, kadınların feminenliğini ve cazibesini ifade eden parmak ısırtıcı yeni şişe tasarımı ile sunuyor. Good Girl, küstahlık derecesinde sofistike bir koku… Good Girl, modern kadının ta ..

-17%
Quickview

Chanel Allure Chanel Edp 100ml Bayan Tester Parfüm

75,00 TL 90,00 TL

Chanel Allure Chanel Edp 100ml Bayan Tester Parfüm          Esans: Çiçeksi, OryantalLüks, modern, kadınsı.         Chanel Allure Chanel kadınının lüksünü ve baştan çıkarıcılığını karakterize ediyor.         Tepe Notası: Limon, Bergamot, Mandalina, Şeftali, Nilüfer ..

-17%
Quickview

Chanel Allure Homme Edt 100ml Erkek Tester Parfüm

75,00 TL 90,00 TL

Chanel Allure Homme Edt 100ml Erkek Tester Parfüm      Kışkırtıcı kokusu ve şehveti çağıran büyüsü ile tüm erkeklerin bir anda hayranlığını kazanan baharat ve odunsu kokulardan oluşmuş bir parfümü size tanıtmak istiyoruz. Chanel Allure Homme EDT Erkek Parfüm 100 ml uzun süren kalıcı etkisi ile sizi sarıp sarmalayacak ve büyülü k..

-17%
Quickview

Chanel Allure Homme Sport Edt 100ml Erkek Tester Parfüm

75,00 TL 90,00 TL

Chanel Allure Homme Sport Edt 100ml Erkek Tester Parfüm         Dünyanın en tanınmış erkeklerinin kullandığı şahane bir esinti ile buluşmanızı sağlayacak olan bu erkek kokusu maskülen tarafı ağır basan erkekler için ideal. Kendi stilini her zaman yaratmayı bilmiş ve adından bu şekilde söz ettirebilen beylerin özenle güzel k..

-17%
Quickview

Chanel Bleu De Chanel Edp 100ml Erkek Tester Parfüm

75,00 TL 90,00 TL

Chanel Bleu De Chanel Parfüm Edp 100ml Erkek Tester Parfüm       Odunsu kokusuyla karşı konulmaz bir etkiye sahiptir. Keskin ve odunsu kokulardan hoşlanan erkekler için ideal bir parfümdür. İçerisindeki narenciye notası odunsu kokuları yumuşatırken kendini baharatlı kokuların içine bırakır...

-17%
Quickview

Chanel Chance Eau Fraiche Edt 100ml Bayan Tester Parfüm

75,00 TL 90,00 TL

Chanel Chance Eau Fraiche Edt 100ml Bayan Tester Parfüm     Çok değişik kokuların birlikteliğinden doğmuş olan ve kullanıcılarında bağımlılık yapan bir parfüm de Chanel Chance Eau Fraiche Pour Femme EDT Bayan Parfüm 100 ml tazeliğin simgesi ve baştan çıkarıcılığın, ele avuca sığmamanın göstergesi olacak bu parfüm göz kamaştıracak kad..

-17%
Quickview

Chanel Chance Eau Tendre Edt 100ml Bayan Tester Parfüm

75,00 TL 90,00 TL

Chanel Chance Eau Tendre Edt 100ml Bayan Tester Parfüm        Güzel kokmak, diğer bayanlardan farklı olmak ve her zaman bakımı ile ön planda olmayı istemek bayanlar için çok önem taşır. Bir bayan ne kadar iyi giyinirse giyinsin, kılık kıyafetini tamamlayacak iyi bir parfüm kullanmıyorsa bir şeyler eksik kalmış demektir ve b..

-17%
Quickview

Chanel Chance Eau Vive Edt 100ml Bayan Tester Parfüm

75,00 TL 90,00 TL

Chanel Chance Eau Vive Edt 100ml Bayan Tester Parfüm     Chanel Chance Eau Vive EDT parfüm, narin şişesinin yanı sıra kokusu ile de kibar ve masum kadınların parfümü. Yasemin ve misk kokusu ile romantik bir başlangıç yapan sonrasında vetiver ve portakalın enerjisi ile aşkı ve tutkuyu yücelten bu parfüm 100 ml 'lık hacme sahip şişesi ..

-17%
Quickview

Chanel Chance Edp 100ml Bayan Tester Parfüm

75,00 TL 90,00 TL

Chanel Chance Eau De Parfüm Edp 100ml Bayan Tester Parfüm      Sizi coşku ve neşeye boğacak, enerji katsayınızın yükselmesine neden olacak bir parfüm cıvıltısı ile sizi hemen kendine bağlayacak olan ve sürdüğünüz andan itibaren kalıcı etkisi ile sizi buram buram kokutacak olan bu parfüm Paris esintileri içindedir. Kendinizi sürp..

-17%
Quickview

Chloe Love Edp 75ml Bayan Tester Parfüm

75,00 TL 90,00 TL

Chloe Love Edp 75ml Bayan Tester Parfüm       Çiçek buketlerinin muhteşem kokusu Chloe Love EDP Bayan Parfüm 75ml içerisinde size sunuluyor. Bu mis kokuya eşlik eden narin pudra kokusu da huzur veren aurasıyla sizi sarıyor. İlk anda burnunuza gelecek olan o tatlı ve aromatik kokunun nedeni içeriğindeki portakal çiçeği özü ve her..

-17%
Quickview

Chloe Love Story Edp 75ml Bayan Tester Parfüm

75,00 TL 90,00 TL

Chloe Love Story Edp 75ml Bayan Tester Parfüm          Paris’ten gelen bir koku ile sizleri de tanıştırmak istiyoruz, ünlü marka Chloe tarafından tasarlanarak hayat bulan bu muhteşem koku Love Story adını taşıyor ve aşk büyüsünü hemen yanı başınızda hissetmenizi sağlıyor. Chloe Love Story EDP 75ML, içeriğindeki portaka..

-17%
Quickview

Chloe Nomade Edp 75ml Bayan Tester Parfüm

75,00 TL 90,00 TL

Chloe Nomade Edp 75ml Bayan Tester Parfüm     Kendinden Emin, Otantik, Gezgin, Yeni Deneyimlere Açık,Yaşamın Güzelliklerinin Farkında Olan Kadınlar İçin! Floral Şipre Koku Ailesine Sahip Chloe Nomade İle Özgürlüğün Mükemmel Özünü Keşfedin!Koku ailesi:Floral ŞipreTepe nota: Mirabelle eriğiOrta nota: FrezyaDip nota: Meşe odunu yosunu..

-17%
Quickview

Chloe Signature Absolute Edp 75ml Bayan Tester Parfüm

75,00 TL 90,00 TL

Chloe Signature Absolute Edp 75ml Bayan Tester ParfümÜst nota : şam gülüOrta notalar : grasse gülü ve patcholiBaz nota : vanilya..

-17%
Quickview

Chloe Signature Edp 75ml Bayan Tester Parfüm

75,00 TL 90,00 TL

Chloe Signature Edp 75ml Bayan Tester Parfüm      Chloe Signature EDP Bayan Parfüm 75ml, kadınsı kokusu ve rahatlatan etkisi ile kendini özgür hissetmek isteyen kadınlar için üretildi. Kadınsı ve cezbedici bir koku arayışında olanlar için ideal bir seçenektir.Ünlü marka Chloe tarafından büyük bir titizlikle hazırlanan ve ba..

Quickview

Christian Dior Addict Edp 100ml Bayan Tester Parfüm

75,00 TL

Christian Dior Addict Edp 100ml Bayan Tester Parfüm Üst nota: portakal çiçeği ve zambak. Orta nota: burbon vanilya. Alt nota: sandal ağacı, küçük hindistan cevizi ve kehribar...

Gösterilen: 1 ile 41 arası, toplam: 145 (4 Sayfa)